субота, 6 квітня 2013 р.

"Чого ви такий страшний, пане Ватсоне?", або що боїтесь ви?

Доброї ночі, шановне панство!
Кожну людину час від часу турбують певні страхи. Хтось боїться спізнитись на роботу, хтось - почути дурне слово, хтось не може дивитись на бридких комах. Словом - кожному своє.
Людина - істота загадкова...
Але це додає нам шарму! Не даремно ж підступні інопланетяни що не день так і жадають когось викрасти...
Чекайте-чекайте! Ну чого ви вже подумали, що обов'язково досліди над нами проводити! Може просто покатати по своїй галактиці хочуть? Чи жадають знайти нових друзів... А ось вам, до речі, і черговий страх-жах, що теж турбує чималеньку частину людства. Скажете "ні"? Гляньте фільм "Четвертий вид" - так потім зо три дні спати не захочеться... А що - фільм нічого так, Міла Йовович зіграла шикарно!

Ну а тепер питання: "А чого боїтесь ви?". Чи може боялись в дитинстві, а тепер перемогли це і безмірно радієте своїй переконливій силі бути вище себе колишнього. Бо, мабуть, важливий не сам страх, а процеси, які він викликає...

Для розігріву пропоную подивитися геймплейне відео однієї з ігор українсько-французької компанії Frogwares. Не бійтеся, ця компанія продукує не хоррор-екшени, а навпаки - безупинно творить чергові детективні забавки про походеньки Шерлока Холмса - де тут взагалі страхам братись, бо ж в таких іграх думати треба! Але, хотіли вони того чи ні, а в гру ненавмисне закрався баг у вигляді Джона Ватсона, персона якого чомусь не хоче просто ходити за головним героєм, а по власному бажанню телепортується з одної точки в іншу. Що з цього вийшло - дивіться нижче, благо озвучка у ролику просто шикарна!



P.S. А моє питання то ніхто не відміняв! ;-)

7 коментарів:

  1. ага...)))) Открыть свои слабые стороны общественности??)) Это вряд ли..скажу лишь, что с опаской отношусь к собакам, которые без поводка и намордника, потому что не знаешь, что от нее можно ожидать.

    ВідповістиВидалити
  2. Собак я теж боюсь, в мене є на це причини - колись я тікала від вівчарки, рази в півтора більше за мене, як меня тод здавалось. Боюсь темряви, а ще раптову появу у фільмах страшних або знівечених облич, а так щоб з дитинства якісь страхи зникли - щось жоден на думку не спадає... це найбільш явні)

    ВідповістиВидалити
  3. Ясата: Я скоріше не хочу чогось, аніж боюся. Але з боку воно іноді однаково виглядає )))

    ВідповістиВидалити
  4. Ясата: Наприклад, я дуже не люблю тарганів, особливо у своїй оселі. І коли я їх бачу, то відчуття бридкості та мурашки по шкірі, але хіба це насправді страх? Я же розумію, що це жучок, і якщо поряд буде не міцний хлопець, який цю істоту прибере, а мала перелякана дитина - то я одразу стану залізною леді та сама впораюся з вусатим. То ж які критерії проявлення страху? )))) З темрявою так само - можна уявити, що там зловісні привиди та йти дрижати, але коли мені в голову щось таке впадає, я жену його, стараюся згадати, що насправді тиша та темрява народжують чудові вірші. То ж чи це страх тоді? Чи просто брак самоконтролю в якийсь момент? Або коли сниться жахливий сон, то, буває, я не хочу лягати знову у це ліжко, особливо у ту саму позу, або хочеться, щоб хтось був поряд. Але є причина:я не хочу заснути та щоб мені наснилося криваве продовження, бо так - кров та якась агресія уві сні потім лишають дуже неприємний емоційний фон. То ж які критерії? Що таке страх? Особливо в останньому випадку, бо це щось таки схоже на страх.

    ВідповістиВидалити
  5. Трошки знайшла відповідь: а чому страх навіював сам сон, якого не хочу більше бачити? Як на мене, то страх нагнітається напруженням та відчуттям безпорадності або очікуванням страждань, бо у тій атмосфері сну не можна було розслабитися, там був якийсь триллер, постійна напруга, загроза страждань та безпорадність. Тобто, з одного боку страх це є заперечення. Заперечення того, що може статися. Тому що людина не хоче пережити щось, що є для неї важким переживанням, стражданням. А з іншого боку, невелика порція страху навпаки надає необхідної енергії, щоби розумом та правильними діями запобігти небажаній події. От, і Вікіпедія так пише. А ще вона пише, що "дуже сильний страх (наприклад жах) часто супроводжується саме пригніченим станом". Висновок, непагано таки розібратися та вміти зупинити себе тоді, коли страх не мобілізує, а руйнує організм. А питання про критерії та визначення страху лишилися відкритими.

    ВідповістиВидалити
  6. А я то думал, что таракан стал уже героем мифов и легенд хрущовок, а также реликтовым зверем)) Я если честно, живого таракана уже лет 10 не видел..может кто-нить покажет??))

    ВідповістиВидалити
  7. Макса попроси )))... Уханова ))) Там герои мифов гордо лазили по стенам еще совсем недавно, потом общежитие объявило им бой, но они почему-то после боя не ушли полностью и безповоротно, наверное, там была ничья с условием вывести основую армию за пределы Янгеля, 22 ))))

    ВідповістиВидалити